İletişim2017-09-28T13:56:16+00:00

İletişim

Isı yalıtımlı alüminyum pencereler başta olmak üzere pencere ve cephe sistemleri ile mimari camların konfor ve enerji verimliliğine etkileri üzerine derlenmiş ve özgün bilgiler bulabileceğiniz bu internet sitesi, yeniliklerle ve değerli görüşlerinizle sürekli güncellenmektedir.

Tüm hane kullanıcıları yani herkes, evlerdeki konfor koşullarının artırılması ve enerji masraflarının azaltılması için bu bilgilerden istifade etmelidir. Hane kullanıcılarının bilinçlenmesi, yaşadıkları binalardan beklentilerini ona göre belirlemesi, üretici tarafında da rekabetin fiyattan çok kalite üzerine yoğunlaşmasını sağlayacaktır. Bu bilinçle, ilgili sayfanın altına bırakacağınız soru ve yorumları cevapsız bırakmayacağımı bilmenizi isterim.

Profesyonellere ulaşın!

Müteahhitler, mimarlar, danışmanlar, proje ofisleri, alüminyum ve/veya pencere sektöründe çalışanlar ve hane kullanıcıları ihtiyaçlarını belirttiğinde, onları kendilerine en uygun profesyonellere yönlendirebilirim. Bu yolla pencere üreticilerine, cephe firmalarına, alüminyum profil üreticilerine, cam firmalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca alüminyum pencere ve cephe sektöründe tecrübeli profesyonellerden dijital pazarlama, grafik tasarım, 3D Render gibi hizmetler almak için de benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınızı lütfen e-posta ile bildirin!

Sayfada hatalı, eksik, güncel olmayan bilgiler hatta tek bir harf hatası gördüğünüzde yada öyle olduğundan şüphelendiğinizde dahi bunu bildirmenizi, sayfanın gelişmesine ve diğer kullanıcıların doğru bilgi edinmesine katkı sağlamanızı özellikle rica ederim. Mutlaka birçok eksik olabilir. Her türlü öneri ve talepleriniz için e-posta göndermekten yada telefon etmekten çekinmeyiniz. Sayfadaki yorumlarınıza mutlaka cevap vereceğimi bilmenizi isterim.

Saygılarımla,
Oğuz Han Erol

Sorumluluk Reddi

Aşağıdaki formu doldurarak da bana ulaşabilirsiniz: