Poliamit tij

Ensinger’den poliamit tij profilleri:

5 farklı poliamit tij profili sunuyoruz. 17.7mm, 19.5mm ve 19.7mm olarak 3 farklı boyda profillerden dilediğinizi seçin. Plastik profiller istenildiğinde rulo olarak gönderilebilmektedir. Poliamit tij profillerinin sürtünme değerleri standart profillere göre düşürülmüş ve optimize edilmiştir. Böylece fazla güç uygulamadan ve sessizce çalışır.

Farklı ölçülerdeki poliamit tijlerin yanı sıra Ensinger’de farklı makinelerle çalışmaya uygun olarak tasarlanmış farklı makara tipleri bulunur. Rulo olarak aldığınız poliamit tij profili, makinenize uygun makaraya geçirerek kolayca kullanabilirsiniz. Üstelik bu makaralar defalarca kullanılabilir. Makara tipleri hakkında detaylı bilgi almak için Ensinger’in poliamit tij ve tij makaraları broşürünü mutlaka inceleyiniz:

Bobin olarak makaraya sarılı gelen tij profilleri gereksiz kesimlerin önlenmesi sayesinde hurda miktarını azaltır. Ensinger’in yeniden kullanılabilir makaralarının diğer avantajları şunlardır: Daha kolay elleçleme, bobin profilin sorunsuz açılması, tam ölçüsünde kesilmesi ve daha az ambalaj malzemesi.

Piyasada bulunan tüm çözgü tertibatlarına (tij makinelerine) uyar.

Çözgü makinesinin türüne bağlı olarak iki makara türü arasında seçim yapabilirsiniz. İkisi de geri dönüştürülmüş, dirençli polietilenden imal edilmiştir ve her zaman yeniden kullanılabilir.

Kolaylaştırılmış kullanım, garantili kalite

Bobin haldeki (sarmal) profil artık kolayca makaralara yerleştirilebilir ve çözgü makinesine asılabilir. Stabil sabitleme sayesinde tij profiller düz, gerilimsiz ve hiçbir yere takılmadan kesime akar. Kesim işlemleri tam ve doğru şekilde uygulanır.

Plastik tij profillerinin detaylı çizimleri, minimum sipariş miktarları gibi konularda lütfen irtibata geçiniz.

%100 Alman malı Ensinger poliamit tij profilleri için iletişim: insulbar Türkiye

poliamit-tij-profili